אודות

אודות סקיילום

אנו בחברת סקיילום בע"מ עוסקים במתן שרות בתחום חיפוי האלומיניום המרוכב וה-HPL בנוסף למתן שירות מלא לעיבוד לוחות מחומרי גלם מגוונים על פי דרישת הלקוח. כמו כן ייבוא ושיווק לוחות ומוצרים לתחום החיפוי ותחומים אחרים.

חברתינו מורכבת מצוות ותיק ובעלת מוניטין עם רקע רחב בתחום הבניה, עם מפעל אשר בנוי ממספר מחלקות הכוללות:  הרכבה, תכנון, ייצור, יבוא ועוד.

אנו מציעים שירות לחיפוי המבנים בכל רחבי הארץ בנוסף למגוון רחב של פתרונות הרכבת חיפוי חוץ ופנים.

אנו מבצעים הכנות וחיתוך לפרויקטים בכל רמות המורכבות והגדלים, בליווי מלא של הלקוח עם תכנון מתקדם, הגשת הדמיה ללקוח, מדידות ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי להעצים את פוטנציאל הפרויקט וריצוי הלקוח.

החיפוי ניתן להרכבה על כל סוגי המבנים: מבני תעשייה, מבני משרדים ומגורים, ווילות, קומות כניסה ועוד.  אנו מלווים את הלקוח מתחילת הפרויקט ועד סופו עם הגשת תכניות מפורטות לאדריכלים, חוות דעת מקצועית, ייצור אשר נעשה בקפידה לפי תכניות  אשר מפורטות באיכות גבוהה עם חיתוך בטכנולוגיה מתקדמת תוך כדי הקפדה על איכות, עמידה בתקנים ולוחות הזמנים.

סטנדרטים מחמירים בכל שלב ושלב של התפעול ותהליכי העבודה. עם שם מוכח של ביצועים באיכות הגבוהה ביותר, ממשיכה בהתמדה לשפר את כישרונותיה, שירותיה ומוצריה.

סקיילום מיישמת את דרישותיו של הלקוח עד לפרטים האחרונים. בזכות צוותי תכנון הכוללים מהנדסים המתמחים בתהליכי התכנון במשותף עם יועצים, מנהלים ועובדי שטח מנוסים, המכירים את מגוון הפתרונות האפשריים לכל סוגיה שעולה, סקיילום מיישמת ומגשימה את יעדיו של הלקוח תוך הקשבה, מתן פתרונות יצירתיים במטרה להגשים את רצונו.

עם יכולות לוגיסטיות ומקצועיות מוכחות, סקיילום היא כוח מוביל בכל פרויקט בו היא לוקחת חלק. השותפים לפרויקט כמו גם הלקוחות, יודעים שהם יכולים לסמוך על ביצועים מצוינים, אשר לא יחרגו ממסגרת לוח זמנים ולו המורכב ביותר, עד לנקודת הגמר, וכנ"ל לגבי עמידה ביעדיי המסגרת התקציבית של הפרויקט

עם צוות מקצוענים ממשיכה סקיילום להוביל וללוות פרויקטים איכותיים ומרשימים, תוך שיתופי פעולה עם חברות  לתכנון פרויקטים, עם הפנים קדימה לאתגרים הבאים, ולהבאת הפתרונות האולטימטיביים עבור לקוחותיה.

תכנון ומדידת הפרויקט נעשה על ידי אנשי מקצוע עם כלים ייחודיים למדידה וטכנולוגיה לדיוק מירבי ומקסום התכנון בכל רמת מורכבות, הגשת תכניות מפורטות לאישור האדריכל והצגת הדמיה ללקוח, את ההרכבה ניתן לבצע במספר שיטות לפי צורך או דרישה מסוימת כמו גם פרופילי אלומיניום מיוחדים הנותנים מראה יוקרתי, בנוסף אנו מבצעים הרכבת דוגמאות באתר ומצרפים חוות דעת מקצועית.

ללא גבולות וסטריאוטיפים!
רק יופי אנושי אמיתי בחיפויים שלנו

עמידה בזמנים

עמידה בלוחות זמנים אספקה והרכבה של החומר על ידי צוות מנוסה בשטח על פי דרישות המזמין

מחוייבות לאיכות

כל עובדי החברה הינם בעלי מקצוע עם ניסוי וותק בתחום הייצור הרכבה והתכנון אנו מקפידים על כל כללי הבטיחות ומבטיחים ללקוחותינו את האיכות הגבוהה ביותר

שירות מלא ללקוחות

אנו מלווים את לקוחתינו מיום תחילת הפרויקט ועד סיומו, כך גם הגשת הדמיה ודוגמא בשטח

דילוג לתוכן